Září 2007

Jablka

30. září 2007 v 19:32 Různé obrázky
(print image)
(print image)
(print image)Dorty

30. září 2007 v 10:52 Různé obrázky
¨

Šnečci

29. září 2007 v 21:28 Různé obrázky

Mléka

29. září 2007 v 20:57 Různé obrázky
Obrázek “http://tn3-1.deviantart.com/fs13/300W/i/2007/111/b/c/Milk_and_chocolate_by_macro_art.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://fc03.deviantart.com/fs9/i/2006/049/7/0/Milk_by_pigtone.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://tn3-1.deviantart.com/fs10/300W/i/2006/128/d/4/Got_Milk_by_taperjeangirl.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
(print image)
(print image)

Srdíčka

29. září 2007 v 20:53 Různé obrázky
(print image)
(print image)
(print image)
(print image)
(print image)
(print image)
(print image)
(print image)
(print image)
(print image)
(print image)
(print image)
(print image)
(print image)

Johnny Depp a Vanessa Paradis - Jachta

27. září 2007 v 19:37 Novinky o Celebritách
Johnny Depp zlomil srdcel milionům svých fanynek, když se usadil s herečkou Vanessou Paradis.
Johnny Depp s budoucí manželkou Vanessou Paradis
Díky svému pirátskému dobrodružství v Karibiku nalezl tento americký tatík zálibu v plavbě po moři. Společně se svou dlouholetou přítelkyní Vanessou Paradis (34 let) vyplul Johnny Depp (44 let) právě na několikadenní cestu kolem italského ostrova Elba. Staromodní jachta mu patří a nese jménoVaJoLiRoJa. Co tenhle paskvil znamená ? První písmena křestních jmen celé rodinky - Vanessy, Johnnyho a jejich dvou společných dětí, Lily Rose (8 let), a Jacka (5 let).

Sienna Miller - Úsporné žárovky

27. září 2007 v 18:47 Novinky o Celebritách
Sienna Miller
Sienna Miller
Kdo by si pomyslel, že právě herečka Sienna Miller (26 let), která je tak častou návštěvnicí večírků s blikajícími světly, bojuje prot oteplování klimatu ? Pravdou ale je, že tahle Angličanka už několik let skutečně myslí ekologicky. Nemám auto, šetřím vodou a elektřinou, dušuje se herečka. Je vyslankyní ekologické organizace Global Cool, která chce každého člověka přimět k tomu, aby věnoval malý příspěvek na ochranu životního prostředí. A tak Sienna vyrazila do Indie, kde lidem i slonům rozdávala úsporné žárovky. Je otázkou, zda i velkým tlustonožcům byly Sienniny ekologické záměry zcela jasné.

Angelina Jolie a Brad Pitt : Krize

22. září 2007 v 15:30 Novinky o Celebritách
Do šťastné rodiny Angeliny a Brada přibyl vietnamský chlapeček. (foto Image Service/Editorial)
Angelina a Brad jezdili ulicemi Saigonu nebezpečně rychle. (foto fadedyouth.blogspot.com)
Angelina má v náručí dcerku Zaharu a Brad se zase věnuje malému Maddoxovi.
Jejich vztah prochází těžkým obdobím. Angelina se snaží dělit energii mezi děti, práci (dokončuje film Wanted) a Brada, ale je toho na ni moc. Viditelně hubne a mluví se o tom, že ji trápí poruchy příjmu potravy. Tedˇ přišel Brad s tím, že bude točit film se svou ex, Gwyneth Paltrow. To Angelinu rozčílilo a pohádali se. Asi si vzpomněla, jak se před dvěma lety ona sama dala dohromady stehdy zadaným Bradem. Gwyneth je tedˇ ale vdaná, tak snad nehrozí, že by po Bradovi vyjela.

Josh Holloway - Od kuřat na přehlídky

22. září 2007 v 15:06 Novinky o Celebritách
Josh Holloway Josh se svojí ženou Yessicou Kumala
Josh Holloway
Josh Holloway
Josh Holloway
Sedmatřicetiletý Josh Holloway si svou cestu za slávou prošel pěkně pozvolna. Nenarodil se totiž do rodiny plné herců, doma neměli ani televizi. Předpokládalo se, že si Josh najde nějakou manuální práci, protože pilným studentem nikdy nebyl. Kdyby mi máma dávala čtvrtˇák za každou přečtenou knihu, nevydělám si ani padesát centů, přiznává. Kariéru započal vskutku originálně - sbíral mrtvá kuřata na farmě. Pak šel pracovat na stavbu, ale cítil, že na tahání koleček s cihlami má přece jen příliš hezký obličej a tak zkusil štěstí u modelingu. O vysokého chlapíka s ostře řezanými rysy a svalnatou postavou byl zájem a dostal práci u předních světových návrhářů a v reklamě. Stále to ale nebylo ono. Začal tedy obcházet castingy na menší televizní role. A dočkal se! Vyhrál konkurz na roli v jedné epizodě seriálu Angel.
Na osudovou roli ve Ztracených čekal sedm let. Pozvánka na konkurz mi přišla den před ním. Nestačil jsem se naučit text a konkurz jsem zkazil. Vzteky jsem pak odkopl židli až na druhou stranu místnosti, říká Josh. A právě tohle rupnutí nervů mu zaručilo roli výbušného Jamese Sawyera Forda. Tedˇ dostává Josh za jednu epizodu v přepočtu 2 miliony korun.
Josh sice přiznává, že se rád podívá, ale ženou jeho srdce je prý Yessica Kumala, s níž se oženil po sedmileté známosti v roce 2004. Můžu se na ni spolehnout. Jsem v manželství fakt štˇastný, tvrdí.


Gábina Partyšová a Josef Kokta - Rád jí dělá poslíčka

10. září 2007 v 17:37 Novinky o Celebritách
Gábina Partyšová se svým manželem Pepou Koktou
Gábina Partyšová s manželem Pepou Koktou.
Gábina Partyšová-Koktová je na začátku pátého měsíce. Přesto je stále štíhlá a sexy.
Gábina Partyšová-Koktová je na začátku pátého měsíce. Přesto je stále štíhlá a sexy.
Gábina Partyšová-Koktová je na začátku pátého měsíce. Přesto je stále štíhlá a sexy.
Gábině Partyšové se bříško už pěkně zvětšuje.
Gábině Partyšové se bříško už pěkně zvětšuje.
Když Gabriela Partyšová (29 let) před pěti měsíci oznámila manželovi, že čeká miminko, zapálil si doutník a štˇastnou novinu nazval přímo vědecko-fantastickou. Je to přece zázrak, tvrdí Josef Kokta (50 let) a zamilovaně se dívá na svoji ženu, které se pod šaty rýsuje bříško. Svoje štˇastné chvíle si užívají v luxusním domě za Prahou, kde budoucí rodiče chodí na romantické procházky, lenoší u bazénu nebo si zajedou zahrát golf. Josef Kokta si svoji lásku pořádně hýčká. Připravuje jí ty nejchutnější pokrmy, na které má zrovna Gábina chutˇ. Pepa je prý galantní a pozorný celých 6 let, co se znají. Ale tedˇ samozřejmě ještě víc. Na překrásné jamajské pláži ji požádal o ruku. Svatba se poté konala ve stejně luxusním duchu a to ve francouzském letovisku Cannes.
Ona je jediná žena, která se mě nikdy nepokusila měnit, nechává mi naprostou volnost. Když někdo potřebuje pomoc, Gábina je první, kdo přiběhne. Líbí se mi, jaký skvělý vztah má s rodiči a sestrou, vychvaluje Gábinu její manžel. Pohlaví dítěte ještě nevědí, o trochu víc by si přáli holčičku, a dokonce už mají vybraná jména. Moc se nám líbí jména Anna a Kristián.

Brad Pitt - S dětmi to dovede

7. září 2007 v 18:40 Novinky o Celebritách
img87/9919/005xz9.jpg
Brad Pitt s malou Zaharou
Angelina Jolie a Brad Pitt chtějí se svými dětmi žít poklidným životem.
Angelina Jolie a Brad Pitt se svou rodinou. (foto Image Service/Editorial)
Nejslavnější táta světa Brad Pitt dlouho usiloval s Jennifer Aniston alespoň o jednoho potomka. Po boku Angeliny Jolie si to vynahradil. A role táty mu opravdu sedne. S adoptovanou holčičkou Zaharou si vyšli do Central Parku v New Yorku. Skvěle si to užili, malá si rychle našla spoustu kamarádů a Brad vymýšlel, jak je všechny dobře pobavit.

Jesse Metcalfe - Sláva mu stoupla do hlavy

7. září 2007 v 18:12 Novinky o Celebritách
Jesse Metcalfe a Nadine Coyle
Zahradník ze Zoufalých manželek Jesse Metcalfe prosí svou expřítelkyni Nadine, aby se k němu vrátila.
Herec Jesse Metcalfe (28 let) s rolí v seriálu Zoufalé manželky, která ho proslavila na celém světě, praštil. V nové sérii se už neobjeví, chce víc ! Aby dobře vypadal, pětkrát týdně pracoval na svém tělě v posilovně. A jakmile zaujal na televizních obrazovkách, hned se zajímal o filmové plátno. Dostal hlavní roli v komedii John Tucker Must Die, ale žádný velký úspěch se nedostavil. Snad více zabere akční a napínavý snímek Loaded, který se začne ve Spojených státech promítat v listopadu. Jesse navíc pokukuje po pěvecké kariéře. Sebevědomě prohlašuje: Lidé budou překvapení, jak jsem talentovaný. Stačil totiž připravit i své debutové album pod názvem Darklight. Ukázal jsem tady svoji neznámou, dospělou polohu, sebevědomě vysvětluje a dodává: Věřím, že se stanu příštím Jamesem Bluntem.
V červenci vystoupil Jesse na festivalu na Bahamách, kde zazpíval dvě písně. Mezi VIP hosty byla i herečka Chloé Sevigny, která řekla, že se to poslouchalo příjemně. Jesse si naplánoval velkou kariéru. Jednou chce být slavný jako George Clooney nebo Johnny Depp. A aby se o něm mluvilo, zvolil za partnerku zpěvačku Nadine Coyle (22 let), se kterou chodí i nechodí, jak to odkoukal od slavných párů. Důležité je, aby se o něm stále psalo. Tedˇ jsou prý zase spolu. Jesse začal jako zahradník, tak snad také neskončí.